EVA KAUÇUK KALIP AYIRICI

Silikon Emülsiyonu (PDMS) - Süt Silikon

Suda dağılmış bir orta viskoziteli polidimetilsiloksanın iyonik olmayan suda yağ emülsiyonudur. Seyreltilmiş formda bile, emülsiyon, kesme gerilimi bakımından oldukça kararlıdır. Ayrıca, mükemmel ıslatma ve yayma özellikleri sergiler.  Soğuk hava formülasyonlarına kolayca dahil edilebilir.

Ürün Açıklaması

Su içinde dispers halde non iyonik olarak orta viskoziteden yapılmış silikon yağı emülsiyonudur. Seyreltilmiş halde bile, emülsiyonun iyi kayma gerilmesi daynımı vardır.. Buna ek olarak,mükemmel ıslanma ve yayılma özellikleri sergilemektedir. Kolayca soğuk karıştırılmış formülasyonlara entegre edilebilir.

Uygulama

Evrensel ayırıcı ajan olarak kauçukla ilgili proseslerde kullanılabilir. Ayrıca boya ve vinillerde koruyucu formulasyonlarında çok başarılıdır.Içerdiği ajan kolaylıkla parlatılmasını destekler. Kremi formüllendirir ve parlaklığı geliştirir.

İyi anti bloklama sağlar.Kağıt ağ üzerindeki özellikleri mekanik strese dayanıklı hale getirir. ve silindirlerin üzerinde kayma çok kolaylaşır.

Kullanımdan önce iyice karıştırılmalıdır.

  • Cilalardaki bileşen olarak  emülsiyonu, hem otomobil hem de mobilya cilası formülasyonlarında en az bulamaçla iyi parlaklık sağlamak için kullanılır
  • Kalıp bırakma: O Kauçuk veya plastik parçalar (tıpalar, vidalı tavan, tapalar vb.)
  • Yağlama: O Ekstrüde kauçuk parçalar; Konveyör bantları
  • Tekstil yağlayıcı: O İplik üretimi O Dikiş ipliğinin yağlanması O Çorap üretimi O Dikiş iğnesi yağlaması O Cam dokusunun egzoz filtreleri TİPİK